Sklep internetowy tonerydlaciebie.pl jest własnością firmy komputerowej AX PRO działającej z sukcesami od ponad 4 lat.

Przez te lata ugruntowaliśmy naszą pozycję na polskim rynku, ukierunkowaliśmy naszą ofertę oraz nabyliśmy wiele kontaktów handlowych dzięki czemu możemy z czystym sumieniem polecić Państwu nasze produkty jako sprawdzone, za niewygórowaną cenę zwłaszcza w zakresie zamiennych materiałów eksploatacyjnych. 

Oferujemy zamienniki tuszy, tonerów i bębnów najwyższej jakości od renomowanych producentów działających wiele lat w branży materiałów eksploatacyjnych. Nasza oferta jest dużo bardziej obszerna i nie wszystkie produkty są dostępne w sklepie internetowym, dlatego w przypadku problemów ze znalezieniem danego modelu tuszu lub tonera prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Tutaj sprawdzisz jak znaleźć tusz lub toner.

Do każdego Klienta podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się zawsze wychodzić na przeciw Państwa oczekiwaniom. Służymy radą w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu drukującego, tak aby jego eksploatacja nie zrujnowała Państwa budżetu.

Zamówienia można składać również mailowo. Przy stałej współpracy istnieje możliwość uzyskania rabatu a dla firm oferujemy wydłużone terminy płatności.
Wszystkie zamówienia staramy się realizować jak najszybciej, najczęściej są to 24 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Nasza firma znajduje się we Wrocławiu i tu też prowadzimy sklep stacjonarny dlatego naszym Klientom z Wrocławia i okolic polecamy serdecznie odbiór osobisty zamówień.

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją 2 letnią lub roczną, w przypadku podmiotów gospodarczych.
W razie jakichkolwiek problemów z działaniem zakupionych materiałów eksploatacyjnych wymieniamy wadliwy produkt na nowy w ciągu 24 godzin od momentu dostarczenia reklamowanego produktu do naszej firmy.

Zadowolony Klient, który chętnie do nas wraca to nasza wizytówka!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zespół AX PRO